skip to Main Content

PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Pohybuje se v okolí vašeho panelového domu nebo firmy spousta lidí a chcete zaručit, že se do objektu dostane opravdu jen ten, kdo v něm má právo být? Řešením podobných obav je instalace funkčního přístupového systému, který bude odpovídat vašim požadavkům.

Na rozdíl od docházkových systémů přístupové systémy nijak nemonitorují docházku, jejich úkolem je do objektů vpouštět ty, kteří mají určité oprávnění. Použití přístupových systémů se hodí používat na pracovištích, jelikož s jejich pomocí můžete přidělovat přístupy kolegům do jednotlivých místností nebo zón ve firmě.

Přístupové systémy pro bytové domy

ŠETŘÍ PENÍZE I ČAS

ŠETŘÍ PENÍZE I ČAS

Už žádné ztracené klíče, zdlouhavé vyřizování nových sad klíčů nebo výměna všech zámků v domě. Tou největší výhodou, kterou vám moderní přístupový systém nabízí, je to, že už nemusíte vynakládat vysoké náklady na provoz domu a zajištění klíčů všem jeho obyvatelům, kteří se v domě můžou rychle střídat.

Pokud jeden nájemce ztratí klíč, už ho může někdo zneužít a ohrozit tím bezpečí dalších obyvatel domu, proto se většinou musí vyměnit klíče a zámky pro všechny. To je jen zátěž a zbytečně promrhaný čas pro správce domu. Námi instalované systémy fungují většinou na čip, kdy ho v případě ztráty jde deaktivovat a nový čip se aktivuje za pouhých padesát korun. Kromě šetření peněz tudíž náš systém šetří i čas.

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ OBSLUHA

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ OBSLUHA

Čip přiložíte ke čtečce před vchodem, která má moderní design a která se postará o okamžité otevření dveří. Existuje mnoho typů, proto jsme vám k dispozici, abychom společně našli ten správný. Některé systémy umožňují jen vstup, ty pokročilejší mohou o vstupech zachovávat statistiky, tudíž vidíte, kdo v kolik hodin do domu vešel.

Poskytujeme i zálohování přístupového systému, a to pro případy výpadků energie. Přístupový systém jde zkombinovat i s alarmem nebo kamerovým systémem, kombinace více zabezpečovacích a monitorovacích systémů jen přispěje k bezpečnosti všech obyvatel bytového domu.

Přístupové systémy pro rodinné domy

Kvalitní a funkční přístupový systém může být tím správným řešením i pro rodinný dům, ať už z hlediska bezpečnosti nebo jednoduchosti užívání.

Všichni členové domácnosti mají svůj čip, kartu nebo ke čtečce jen přiloží svůj prst a vchodové dveře se po zaznamenání čipu nebo karty otevřou. Žádné složité hledání klíčů v plné nákupní tašce nebo kabelce. Systém umožňuje skladovat data a statistiky, uvidíte tak, kdo kdy vstoupil do domu.

Moderní systém není jen praktickou vychytávkou do domácnosti, ale také má využití při komplikovaných životních situacích.

AdobeStock_144861796

Pokud potřebujete do domu vpustit například sanitku, systém umožní otevřít dveře díky aplikaci.

Umožňujeme také propojení s kamerovým systémem, tudíž můžete klidně pošťáka vpustit s balíkem do vaší garáže, zatímco celou scénu sledujete na vašem mobilním telefonu z dovolené na druhém konci světa.

Variabilita a kompatibilita s dalšími zařízeními je nespornou výhodou a ulehčením rodinného života.

Čipové přístupové systémy

Čipy, které jejich držitelé jednoduše přiloží ke čtečce před vchodem, jsou vhodné jak do kanceláří, tak do domů. Jejich výhoda je snadná deaktivace a náhrada novým čipem, lehkost používání a efektivní nastavení přístupových práv.

V kanceláři můžete konkrétním zaměstnancům určovat, do jakých místností se dostanou. Například uklízečka má povolený vstup jen do některých částí firmy, ale ředitel společnosti se se svým čipem dostane úplně všude. Do čipu jde také nastavit, po jaké hodině se dveře neotevřou. Všechno záleží na vaší konkrétní představě o zabezpečení a přístupu do vaší kanceláře nebo domu.

Naši odborníci vám jsou schopní nainstalovat jednoduché systémy bez větších analytických schopností, ale také ty nejnovější a nejmodernější čtečky.

Biometrické přístupové systémy

Tou nejmodernější nabídkou v oblasti přístupových systémů je biometrická čtečka, která reaguje na otisk prstu, obličeje nebo oční rohovky. Jedná se o efektivní a těžce zneužitelný způsob identifikace při vstupu do objektu.

Váš otisk prstu nebo obraz oční rohovky málokdo dokáže zneužít, proto je biometrický přístupový systém ideální pro někoho, kdo si chce být jistý spolehlivostí systému, cítit se bezpečně a mít o návštěvnících objektu dokonalý přehled. I v případě přístupových systémů poskytujeme nepřetržitou technickou podporu, na které vám odborníci poradí s jakýmkoliv problémem a vyřeší ho co nejrychleji.

Celý systém a biometrická čtečka u vchodu jsou pravidelně aktualizovány, tudíž máte k dispozici vždy ten nejnovější systém.

Přístupový systém mobilem

V mobilech máme bankovnictví, kreditní karty, přístupy k informačním systémům nebo kontakty na všechny blízké. Nyní si můžete do mobilu nainstalovat aplikaci, ve které správce může přidělovat oprávnění jednotlivým zaměstnancům.

V mobilním telefonu nemusíte jen shromažďovat data a mít přehled o pohybu uvnitř budovy, ale můžete mobil použít místo čipu nebo karty. Jedná se o efektivní řešení pro ty, kteří mají tendenci zapomínat klíče doma, ale mobil mají neustále u sebe po kapsách

Toto řešení přístupového systému bude pasovat těm, kteří rádi využívají moderní technologie i k běžným věcem jako otevírání domovních dveří.

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ?

ADRIANA KYÁNKOVÁ - Exekutorský úřad Brno - Město

ADRIANA KYÁNKOVÁ - Exekutorský úřad Brno - město

Pro firmu Damacom není nic problém. Cokoli, co jsme požadovali, bylo ihned s majitelem firmy zkonzultováno a k naší velké spokojenosti v termínu zrealizováno.  Veškeré instalované systémy fungují bezchybně, navíc si firma sama hlídá servisní prohlídky.

SIMONA DOBEŠOVÁ - SVJ Kuršova 3, Brno

SIMONA DOBEŠOVÁ - SVJ Kuršova 3, Brno

Reference o firmě Damacom jsme získali od domů v Brně-Líšni, kde již měli s firmou zkušenosti z instalace videotelefonů. Pan Šenk byl pozván na shromáždění, kde ochotně vysvětlil fungování videotelefonů a čipů a zodpověděl všechny dotazy. Práce proběhly rychle, do dnešního dne jsme nezaznamenali žádné reklamace.

PETR DOMBEK - Bytový Dům Kornerova 461/11, Brno

PETR DOMBEK - Bytový dům Kornerova 461/11, Brno

Se společností DAMACOM jsme řešili instalaci domovních telefonů a systému pro přístup do vchodových dveří. Společnost DAMACOM nám pomohla vybrat systém ABB Welcome Midi, se kterým jsme spokojeni, a byla nám nápomocna při řešení problémů, způsobených jinými dodavateli rekonstrukčních prací.

Martin Šenk

POTŘEBUJETE PORADIT S PŘÍSTUPOVÝM SYSTÉMEM?

PRVNÍ KONZULTACE ZCELA ZDARMA

Back To Top