skip to Main Content

NÁŠ TÝM

Malí, ale šikovní.

To jsme my.

I když nás je 5, tak ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Pracujeme jako přátelský tým na profesionální úrovni.

Když je potřeba, pomáháme si vzájemně. Zakázky řešíme s maximální rychlostí a spolehlivostí.

Náš cíl je společný a jasný.

Chceme dosáhnout vaší spokojenosti a bezpečnosti.

A že se nám cíl daří plnit, dokazuje více jak 20letá působnost na trhu.

Martin Šenk

Martin Šenk – ředitel

Mým záměrem je budovat svobodnou a profesionálně fungující firmu, s pozitivním dopadem jak na kolegy, jenž s ní spojili svou profesní kariéru, tak na zákazníky, kteří se díky naší práci cítí bezpečněji.
Naše profese vám přináší kvalitnější a úspěšnější život. Našim cílem je zbavit vás obav o svůj majetek. Každá zakázka je pro nás nová cesta, jak docílit vaší bezstarostnosti a pocitu bezpečí o vás a vaše blízké.
V minulosti jsem vedl několik let dětský sportovní tým, kde jsem nabral zkušenosti od direktivního vedení týmu k demokratickému. Tímto týmem je teď pro mě DAMACOM, preciznost, důslednost, pečlivost, čisté technické provedení a naše odvaha„ jít proti proudu“. Rád bych byl inspirací pro
ostatní a mohu být hrdý na to, že se mi tyto záměry již teď daří naplňovat.

DAVID EBERHARD

David Eberhard – technik

Damacom pro mě není jen zaměstnání. Nechci, aby to znělo jako klišé, ale na konci každého dne, mě navíc těší precizně odvedená práce a její výsledek. Realizovat zabezpečení mě totiž nesmírně baví.

MAREK ŠVACH

Marek Švach – technik

Komunikace společně s činorodou prací mezi lidmi je právě ten důvod, proč jsem zde v Damacomu. Vždy rád a ochotně odpovím na vaše případné dotazy. Neváhejte se na mě obrátit.

Ondřej Vrbka

Ondřej Vrbka – technik

Láska k technice mne přivedla do této společnosti a jsem tomu velice rád. Práce ve skvělém kolektivu a současně být celý den se svým koníčkem je snad snem každého.

Vojtěch Urban

Vojtěch Urban – technik

Zručnost, tuto vlastnost mám snad od narození. Získávat zkušenosti od kolegů v Damacomu je velikou výhodou. Díky panu Šenkovi, si obrovsky prohlubuji znalosti v oboru a to je k nezaplacení.

A JAK NÁM TO SLUŠÍ PŘI PRÁCI?

Back To Top