skip to Main Content

PROČ JABLOTRON?

Společnost a především alarmy Jablotron netřeba představovat. Jablotron je synonymum pro spolehlivé zabezpečovací systémy. Ten, kdo si zakládá na precizním zabezpečení objektu bez kompromisů, volí právě Jablotron.

Již při vzniku Damacomu nám bylo jasné, že pro své klienty chceme jen to nejlepší. Ve všech směrech. Že chceme poskytovat perfektní služby, technicky vytříbené a spolehlivé zabezpečovací systémy a prvotřídní servis. Našim ideám a zásadám odpovídá především jedna značka. Česká značka Jablotron.

JABLOTRON PARTNERSTVÍ

Zajišťovat montáže alarmů Jablotron může téměř kterákoliv zabezpečovací firma. Ale získat Jablotron partnerství už vyžaduje opravdovou profesionalitu. Stát se partnerem Jablotronu je v našem oboru ocenění. Asi takové, jako vyhrát olympijskou medaili. A protože taková cena se nedostává pro nic za nic, musí Jablotron partner makat, poskytovat služby na top úrovni a poskytovat svým klientům do puntíku přesně to, co potřebují.

ZLATÝ MONTÁŽNÍ PARTNER JABLOTRON

Jsme hrdí, že naše spolupráce s Jablotronem vzkvétá. Úspěšně zdoláváme všechny podmínky Partnerského programu a míříme stále výš. Prošli jsme všechny medailové stupínky a nyní se pyšníme oceněním Zlatý Montážní partner Jablotron.

Co naše zlatá medaile znamená pro vás? Maximální ochranu a spolehlivého partnera pro zabezpečení domu, firmy nebo čehokoliv potřebujete. Partnera, který není žádný žabař, ale vítěz. A vy se přece chcete připojit k vítěznému týmu. K týmu, který odolá všem nekalým živlům a vyhraje.

Back To Top